I en liten förening är det viktigt att alla hjälps åt med styrelsearbetet då och då. Vi strävar efter att hitta olika kompetenser bland föreningens medlemmar.

Som medlem i vår förening får du räkna med att sitta i styrelsen ungefär var 5:e år. 2018/2019 är det vi som sitter  i styrelsen:

 

Karin Källström
Kassör/ledamot 
Mail: karin@erstagatan28.se

Tove Nyström
Ledamot
Mail: tove@erstagatan28.se

Ulrika Dahl
Ledamot
Mail: ulrika@erstagatan28.se

 

Elisabeth Raner 
Suppleant
Mail: elisabeth@erstagatan28.se

Peter Nyrén
Suppleant
Mail: peter@erstagatan28.se

Sanna Kristoffersson
Suppleant – kontakt för nyckel vid ex. vattenavstängning.
Mail: sanna@erstagatan28.se